ד"ר אודי בר | העלמת קמטים, מילוי קמטים בפנים, טיפול בקמטים

03-6853385/3/4

ד'ר בר- מילוי  קמטים והעלמת קמטים

טיפול העלמת קמטים – טכניקות מתקדמות לתוצאות מעולות

  • קמטים עמוקים ניתנים לתיקון מלא רק באמצעות מילוי מדויק ומיומן של הקמט המאפשר תוצאות טבעיות ומראה נינוח של הפנים כולן.

  • מילוי קמטים עמוקים נותר חיוני גם לאחר ניתוחי מתיחות פנים וטיפולי פילינג.
  • רק מילוי באמצעות חומרי מילוי בטוחים מבטיח שמירה על חזות פנים רעננה לאורך זמן יחד עם שמירה על בריאות העור וגמישותו הטבעית.
  • דר' בר מהחלוצים הראשונים בישראל במילוי קמטים ובעל הניסיון הרב והמגוון ביותר בתחום מאז 1998


על טיפול העלמת קמטים

האמנות של טיפול בקמטים והעלמתם, הפכה לבון-טון כיום ברפואה האסתטית והפלסטית בעולם, ולשמחתי גם בישראל יותר ויותר נשים וגברים מגלים את היכולות הנפלאות של העלמת קמטים ושמירה על עור צעיר ורענן.

התפתחותם המהותית של חומרי מילוי קמטים בפנים שהינם בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי ה-FDA האמריקאי וגורמי בריאות נוספים, הביאה למהפכה של ממש ביכולתה של הרפואה המודרנית לתקן נזקי גיל ופגמי זמן, נזקי שמש, קמטי עישון ופגיעה מתמשכת בעור הנגרמת למשל מאיבוד משקל דרסטי, תזונה לקויה ואפילו מחלות קשות (סקלרודרמה ואחרות). וזאת באופן שהיה דמיוני בלבד לפני שנים ספורות מבחינת טיפול בקמטים קיימים.

כיום, העלמת קמטים עמוקים, לצד יכולות כגון הוספת נפח מרומז וטבעי בלחיים, בסנטר, הרמה ועיצוב של קו הלסת הצונח ותיקון נזקי ניתוחי אף ומתיחות פנים כושלות – הפכו כולם לקלים ואפשריים.

החומרים הבטוחים ביותר עבור טיפול בקמטים ותופעות הזדקנות העור

במרפאה, אני מקפיד לעשות שימוש בחומרים הבטוחים ביותר עבור מילוי קמטים בפנים ואלה המעניקים את התוצאות הטבעיות ביותר למראה, אך גם למגע!

חומרי מילוי והעלמת קמטים בהם אני עושה שימוש במרפאתי מבוססים כולם על חומצה היאלורונית מיוצבת מבית "רסטילן" השבדית, היצרנית המובילה בעולם. חומרים אלו של טיפול בקמטים מאפשרים תוצאות בטוחות, טבעיות ואפקטיביות מאוד. באמצעות שילוב מספר סוגי תכשירי מילוי קמטים בפנים, כולם מבית חברת רסטילן המיועדים לספק פיתרון אופטימאלי לכל סוגי הקמטים והקמטוטים, ניתן כיום להשיב בבטחה את החזות הצעירה והטבעית לעור הפנים, לצוואר, לאזור המחשוף ואף לכפות הידיים.

טיפולי העלמת קמטים אורכים דקות ספורות בלבד וביד מיומנת, הטיפולים כמעט שאינם מותירים כל סימן וכטיפול קצר במילוי קמטיםבר עם תום הטיפול ניתן להתאפר ולהמשיך את שגרת היום.

בכל הנוגע אל העלמת קמטים, עיצוב ופיסול הפנים, יש חשיבות רבה לתפיסה האסתטית של הרופא -  במיוחד לגבי הדגשת קימורי עצמות לחיים, עיצובו של הסנטר ומבנה הפנים בכללותו. במסגרת טיפולי העלמת קמטים במרפאתי, הדגש הבלתי מתפשר הוא על "מראה טבעי". דגש המלווה את עבודתי בתחום כבר משנת 1998.

 בהחלט ניתן ואף מומלץ לבצע טיפול בקמטים – באופן מותאם אישית כמובן – כבר לקראת סוף גילאי השלושים. בצורה זו תוכלו "להקפיא" את התקדמות הזמן לתקופות ארוכות.

 מילוי קמטים בפנים

ניתן לבצע מילוי קמטים בפנים בכל גיל, על ידי הוספת נפח במיקומים אסטרטגיים כגון פסגות הלחיים או הסנטר, בהליך מהיר, פשוט יחסית וללא אשפוז. אפשר להחליף את ניתוחי מתיחת הפנים המעניקים תוצאות "מגוהצות" מדי ולעיתים לא טבעיות בעליל, באמצעות מילוי קמטים בפנים.

מילוי קמטים עמוקים ומילוי השפתיים

למילוי קמטים עמוקים, כמו למשל הקמטים הנאזולביאליים בצידי האף הפה, המופיעים בד"כ כבר החל משלהי גילאי ה-30, החומר המועדף על ידי לטובת טיפול בקמטים הוא פרלן-רסטילן.

 חומר זה הוא חומר המילוי הראשון שזכה לאישור ה-FDA  כבר ב- 2001 והוא משמש מזה שנים רבות כחומר המילוי המועדף על ידי רופאים מובילים ברחבי בעולם. בטיחותו רבה ותוצאותיו עקביות לאורך זמן. ביד מיומנת, ההשפעה שלו על הזדקנות הפנים היא מרהיבה ומשתלבת היטב ליצירת תנועות ומבע פנים טבעיים. זהו חומר מילוי קמטים בפנים שאינו ניתן לזיהוי מגע או מישוש.

מילוי קמטים שטחיים

טיפול בקמטים שטחיים, כגון אלה מצידי העיניים, על פסגות הלחיים והקמטוטים מעל לשפה העליונה או בצוואר מיושם בשילוב עם חומרי מילוי נוספים כגון רסטילן-רסטילן, או רסטילן- וויטל לייט המאפשר החלקה מלאה של העור והשבת הבוהק והלחות הקיימים בעור צעיר. העלמת קמטים יעילה במיוחד.

מילוי לחיים ועיצוב תווי הפנים

זהו טיפול בקמטים ובמראה הפנים שנתאפשר רק בשנים האחרונות, הוא המהפכני והדרמטי מכולם בהשבת הנעורים לפנים כמו גם בתיקון תווי פנים שאינם קלאסיים או סימטריים. בעזרת שילוב של חומרי מילוי והעלמת קמטים כדוגמת רסטילן סאב-קיו (תכשיר להשבת נפח ומלאות לפנים) עם שימוש בוויטל טיפתי לעיצובן של עצמות הלחיים והסנטר ניתן ליצור מראה מפוסל ומתוח אשר נותר טבעי ונינוח לחלוטין .

גם ביישומו של טיפול בקמטים זה זכיתי להיות החלוץ בישראל ובעל הניסיון הרב ביותר בהשבת קימורי הלחיים ומאפייני פנים צעירים ונאים נוספים אשר אינם ניתנים לזיהוי גם על ידי בני משפחה, חברים או קהל מעריצים...

העלמת עיגולים שחורים וטבעות סביב העיניים

טיפול קצר ופופולארי זה מביא להבהרה ברורה של "עיגולים שחורים" וקווי מתאר טבעתיים סביב העיניים, מראה המקנה ארשת עייפה וחולנית. תופעה זו נגרמת מהפחתה הדרגתית בעוביו של העור הדק בארובות העיניים ולהשתקפות כלי הדם שמתחתיו.

 התוצאה של טיפול בקמטים ובמראה אזור העיניים הינה השבת עוביו וחוסנו של עור העיניים הדקיק. בעזרת חומצה היאלורונית ייעודית ובעזרת מכשיר פטנט ייחודי מבית רסטילן, מתקבלים דיוק ושליטה מלאים בתהליך ההזרקה ומתקבלת החלקה והבהרה של איזור העיניים. התוצאות המתקבלות מטיפול אחד או שניים הינן מושלמות ורק לפני שנים ספורות היו דמיוניות.

 הטיפול חוסך את הצורך בקונסילר ומשפר את חזותם גם של צעירים וצעירות בעלי נטייה גנטית-תורשתית לכהות אופיינית סביב העיניים. תוצאות הטיפול נותרות לזמן ממושך ולעיתים יש צורך לחזור עליו רק לאחר 2-3 שנים.

החלקת עור המחשוף והצוואר

לעיתים עולה גם הצורך לטפל בעור הצוואר או המחשוף. פנים צעירים אחרי העלמת קמטים, אינם מתיישבים היטב עם עור צוואר מקומט או מחשוף עתיר קמטוטים.

כחלק מהשבת המראה הצעיר בכל גיל, ניתן להשיב את נעורי עור החזה והצוואר על ידי הזרקה טיפתית מדודה של חומצה היאלורונית ייעודית ובכך להשיב באופן פיזיולוגי את החומצה ההיאלורונית שאבדה עם הגיל. תוצאות טיפולי העלמת קמטים אלו מרהיבות והעור חוזר לחיים ממש – המרקם, הברק והמוצקות הנוצרים לאחר טיפול בקמטים זה הינם דרמטיים. יש לציין כי גם תוצאות טיפולים אלו נותרות לזמן ממושך.

 

בברכה, ד"ר  .Print

תיאום תור ויצירת קשר

מציין שדות חובה

הפרטים שלך

ההודעה שלך

לייעוץ ומידע ללא התחייבות השאירו פרטים

מציין שדות חובה